4 powody, by cieszyć się latem

Edyta4

Lato to najcudowniejsza pora roku. Sezon urlopów, szaleństwa, pięknej pogody i cudownego nastroju – bo kto smuciłby się, gdy za oknem słoneczko grzeje?! Tak naprawdę jest pewnie 1000000 (słownie: milion) powodów, by się cieszyć z lata. Ale ja wybrałam 4.W wyborze pomagały mi córki – zatem powody nie są do końca moje. Oto one.

Fresh fruits and vegetables

POWÓD NR 1: Owoce i warzywa

Oczywiście te sezonowe, najlepsze, które tylko latem smakują. Ja uwielbiam truskawki, czereśnie i polskie pomidory, ogórki i… wiele innych. Mogę je jeść w każdej postaci. Oczywiście pamiętając o tym, że musze uważać na ilość przyjętych kalorii. Kocham koktajle i sałatki – szczególnie te, które mogę doprawić opisywanym już kilkukrotnie przeze mnie olejem (jeśli, ktoś jeszcze o nim nie czytał, to zapraszam tutaj). Lato to wiele możliwości jeśli chodzi o jedzenie, ale też wiele pokus (czyt. biszkopt mojej przyjaciółki z truskawkami i śmietaną). Ale wystarczy trochę silnej woli.

Edyta5

POWÓD NR 2: Wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu

To właśnie powód moich dziewczyn. Gdy zapytałam je za co lubią lato to najpierw powiedziały, że za to, że mają wakacje, a potem dodały, że mogą całe dnie się bawić, biegać i jeździć na rowerach. Tutaj się zgadzam – z tym, że ja wakacji do końca nie mam, ale na rowerze chętnie pojeżdżę. Nie wspominając oczywiście o pływaniu w jeziorze.

Edyta6

POWÓD NR 3: Letnie sukienki

Od kiedy ubyło mi kilka centymetrów tu i ówdzie (Zobaczcie sami!) pokochałam letnie sukienki. Są bajecznie kolorowe, delikatnie podkreślają moją nową figurę – z której jestem tak dumna i sprawiają, że czuję się kobieco, sexy i … sobą!

Edyta1

POWÓD NR 4: Optymizm

Zrobiłam mały bilans i wyszło mi, że latem jestem bardziej optymistką niż jesienią. Wpływa na mnie pogoda, trudno mi być smutną, narzekać i myśleć o problemach, gdy za oknem świeci słoneczko. W lecie mimo dokuczliwych czasami upałów jesteśmy weselsze, więcej nam się chce i mamy więcej energii. I za to właśnie kocham lato!

 

A Wy? Za co kochacie lato?

Pozdrawiam,

Edyta

 

PS. Odnośnie wspomnianego oleju – niezmiennie kupuję go tutaj.

Zobacz inne moje wpisy:

One Response to 4 powody, by cieszyć się latem

  1. kejt pisze:

    Edytko, ja też się cieszę , ze jest już lato- znaczy kalendarzowe póki co, ale czekam na upały, bo mój strój bikini juz na mnie czeka od kiedy odstawiłam ostatnią kapsułke 3d chili!!! 😉
    -16 kg w dół w ciągu 4 miesięcy – kocham Cię życie!!!!!! ;-))))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *